مشهد پایگاه خبری روزگار-به همت تعاونی فنی و مهندسی کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان، شرکت حمل و نقل آرمان سیر بینالود افتتاح شد.

شرکت آرمان سیر بینالود با هدف تامین ناوگان ایاب و ذهاب کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان و سایر شرکت های تابعه راه اندازی شد.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان با اشاره به تعداد زیاد کارکنان شاغل در مجموعه و حجم بالای ایاب و ذهاب گفت: شرکت آرمان سیر بینالود با هدف افزایش رضایت کارکنان از سرویس های حمل و نقل و حضور به موقع در خطوط تولیدی راه اندازی شده است.

بیژن زاهدی فرد افزود: با ثبت اختصاصی این شرکت توسط تعاونی فنی و مهندسی کارکنان شرکت ایران خودرو، علاوه بر افزایش ارزش سهام تعاونی، سودآوری مالی حاصل از این رویداد به سهامداران که کارکنان زحمتکش شرکت هستند تعلق می گیرد.

حسین پروانه مدیرعامل شرکت تعاونی فنی و مهندسی کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان گفت: تمامی سهام شرکت آرمان سیر بینالود متعلق به تعاونی می باشد.

️وی افزود: این شرکت هم اکنون دارای ۵ دستگاه اتوبوس، یک دستگاه ماشین حمل غذا و یک دستگاه مینی بوس می باشد که طی برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده شاهد افزایش این تعداد به خصوص در زمینه اتوبوس خواهیم بود.