2024/06/16 | ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ | 20:44
اخبار ویژه
تبلیغات

 به مناسبت دهه کرامت؛

همایش بزرگ پیاده روی با خانواده در اردبیل برگزار شد

همایش بزرگ پیاده روی با خانواده در اردبیل برگزار شد

به مناسبت دهه کرامت، همایش بزرگ پیاده روی با خانواده با شرکت بیش از ۱۰ هزار نفر در اردبیل برگزار شد  روزگار پرس | تایماز نیوز | مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل روز جمعه درحاشیه برگزاری این همایش، با تقدیر از استقبال بسیار خوب شهروندان، افزود: در این همایش پیاده روی بیش از ۱۰ هزار […]

به مناسبت دهه کرامت، همایش بزرگ پیاده روی با خانواده با شرکت بیش از ۱۰ هزار نفر در اردبیل برگزار شد

 روزگار پرس | تایماز نیوز | مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل روز جمعه درحاشیه برگزاری این همایش، با تقدیر از استقبال بسیار خوب شهروندان، افزود: در این همایش پیاده روی بیش از ۱۰ هزار نفر از علاقمندان به ورزش و خانواده های اردبیلی در هوای مطبوع منطقه دور دریاچه شورابیل اردبیل پیاده روی کردند.

وی با بیان اینکه امروز یکی از بزرگترین همایش های پیاده روی در اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: استقبال مردم، خانواده ها و علاقمندان به ورزش از همایش پیاده روی دهه کرامت آنقدر زیاد بود که تعرفه قرعه کشی به تعدادی از شرکت کنندگان نرسید.

وی بیان کرد: برای جلوگیری از دلخوری و ناراحتی احتمالی عده ای از شرکت کنندگان در این همایش پیاده روی که موفق به دریافت تعرفه قرعه کشی نشده بودند، تصمیم گرفته شد، قرعه کشی انجام نشود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اضافه کرد: مقرر شد در همایش پیاده روی که روز جمعه ۱۱ خردادماه امسال برگزار خواهد شد، تعداد جوایز به ۲ برابر افزایش یابد و آن موقع قرعه کشی انجام شود.

پهناور با تقدیر از همکاری تمامی دستگاه های اجرایی استان به ویژه سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری اردبیل و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ادامه داد: توسعه ورزش همگانی در جامعه با هدف ارتقای سلامتی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی از جمله اولویت های متولیان ورزش استان اردبیل است.