2024/07/22 | ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ | 18:32
اخبار ویژه
تبلیغات

  سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خبر داد:

تصویب توسعه ۱۷ هکتاری شهرک صنعتی اردبیل۲ در هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

تصویب توسعه ۱۷ هکتاری شهرک صنعتی اردبیل۲ در هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با نظر هیات‌مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، توسعه شهرک صنعتی اردبیل۲ با وسعت ۱۷ هکتار مورد تایید و تصویب قرار گرفت. به گزارش روزگار پرس به نقل از  تایماز نیوز، روح‌اله برادران حیدری ضمن بیان این خبر اظهار داشت: توسعه و یا ایجاد یک شهرک […]

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با نظر هیات‌مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، توسعه شهرک صنعتی اردبیل۲ با وسعت ۱۷ هکتار مورد تایید و تصویب قرار گرفت.

به گزارش روزگار پرس به نقل از  تایماز نیوز، روح‌اله برادران حیدری ضمن بیان این خبر اظهار داشت: توسعه و یا ایجاد یک شهرک و یا ناحیه صنعتی، پس از طی مراحل تصویب در شورای برنامه ریزی و توسعه استان، شناسایی اراضی، تهیه گزارش ضرورت ایجاد و مکان‌یابی شهرک یا ناحیه به لحاظ فنی و اقتصادی و تصویب در هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ممکن خواهد بود.
وی تصریح کرد: البته برای ایجاد شهرک‌های صنعتی جدید و نواحی صنعتی بالای ۵۰ هکتار، نیازمند تصویب موضوع در هیات وزیران هستیم که خوشبختانه هم نظر هیات وزیران و هم نظر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در توسعه اراضی و تامین زیرساخت‌های مورد نیاز سرمایه‌گذاران، همواره با دید مثبت بوده است.
برادران حیدری با توجه به نیاز و ضرورت ایجاد و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی جدید در استان، خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال چشمگیر سرمایه گذاران برای حضور در شهرکهای صنعتی، نیازمند توسعه شهرک‌های جدید در استان هستیم که این موضوع در مرکز استان و شهرستان‌های تقاضامحور از ضرورت بیشتری برخوردار است که امیدواریم با همراهی مسئولان و دستگاه‌های مربوطه بتوانیم اراضی مورد نیاز سرمایه‌گذاران را برای اجرای طرح‌های تولیدی و صنعتی در استان مهیا کنیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل