ایمان گودرزی؛ بهزاد داداش‌زاده هافبک سابق پرسپولیس و تیم ملی باخت قرمز پوشان به فولاد را شوک به موقعی برای تیم می‌دانست و در حواشی که در طول بازی پیش آمد حق را به پرسپولیسی ها داد و معتقد است که عامل اصلی حواشی نیمکت فولادی ها بودند. با هم این مصاحبه را می خوانیم؛

ارزیابی شما از بازی با فولاد چیست؟

هر دو تیم در مجموع خیلی خوب نبودند اما کاملا مشخص است که در نیم‌فصل دوم تیم ها از یکدیگر شناخت بهتری به دست آورده‌اند و همین قضیه باعث می‌شود که تیم ها خیلی سخت از یکدیگر امتیاز بگیرند. از طرفی پرسپولیس راه سخت تری دارد زیرا هر تیمی که مقابل قرمزها قرار می‌گیرد می‌خواهد از این تیم امتیاز بگیرد و با روحیه بسیار زیادی پا به میدان می‌گذارد.

بعد از بازی سرمربیان دو تیم مصاحبه بسیار تندی علیه هم انجام دادند، حتی یحیی گل محمدی از لفظ لجن در صحبت هایش استفاده کرد…

من حرف یحیی را تأیید می‌کنم اما معتقدم بهتر بود از واژه دیگری استفاده می‌کرد چون همه واقعیت حاکم بر فوتبال کشورمان را می‌دانیم و اگر بخواهیم ریز شویم باید بگوییم متأسفانه کل فوتبال ما لجن است. جواد نکونام هم بازیکن خوب و پسر خوبی است اما دور و بر او و اطرافش کسانی هستند که به وجهه او لطمه می‌زنند. افرادی بی‌سواد که تا سه کلاس سواد دارند اما با رابطه روی نیمکت یک تیم خوب نشسته‌اند. از سوی دیگر من معتقدم جواد از نظر فنی توانایی این را دارد از حریفان امتیاز بگیرد، دیگر نیازی نیست که از روش هایی که در شان او نیست استفاده شود. از طرفی شاید داور هم از جو حاکم بر وی‌آی‌پی ورزشگاه فولاد و به نوعی از جان خودش ترسید که آن‌گونه قضاوت کرد و پنالتی صددرصد روی دیاباته را نگرفت و با هر فریاد نیمکت و مربیان تیم میزبان برای آنها خطا می‌گرفت.

این مصاحبه و حواشی تیم را وارد حاشیه نمی‌کند؟
پرسپولیس نباید وارد حاشیه شود و یحیی باید با تدبیر خودش مانع حاشیه سازی برای تیم شود. خیلی‌ها منتظرند تا پرسپولیس به هدفش نرسد و از جایگاه فعلی‌اش فاصله بگیرد. از این‌رو تیم باید با قدرت به مسیرش ادامه دهد و به حواشی توجهی نکند.

نیمکت فولاد سه کلاس سواد ندارد!

با روش بازی فولاد مشکلی ندارید پس؟
ما این سبک بازی را در تیم کی‌روش دیده بودیم و در این بین بعضی از مربیان ما نظیر جواد نکونام هم که با کی‌روش کار کرده بودند دفاع اتوبوسی را در دستور کار خودشان دارند. نکونام هم خوب از کی‌روش یاد گرفته اما بهتر است کمیته آموزش راهکاری برای مقابله با این روش به مربیان ما یاد بدهد.

فاصله پنج امتیازی پرسپولیس حالا به دو امتیاز با تیم دوم کاهش یافته، بدون شک این دو امتیاز حاشیه امنی برای پرسپولیس نیست.
به نظر من پرسپولیس در بهترین زمان ممکن باخت، شکست به فولاد تلنگر بسیار خوب و به موقعی برای بازیکنان تیم بود تا با درس گرفتن از این شکست برای رسیدن به قهرمانی و بردهای آینده تلاش خود را دو چندان کنند.

پیش بینی شما از بازی با آلومینیوم تیمی که به راحتی گل نمی‌خورد چیست؟

از نظر من بازی سختی خواهد بود. آلومینیوم هم از خانواده تیم‌های صنعتی است و قطعاً این تیم‌ها منافع خودشان را بیشتر از تیم‌های دیگر در نظر می‌گیرند شاید به همین دلیل بود که فولاد بیشتر برای سپاهان جنگید تا علاوه بر گرفتن سه امتیاز به سپاهان هم کمک کرد تا به سه امتیازی پرسپولیس برسد.

نظرتان در مورد پریرا خرید جدید پرسپولیس چیست؟

این بازیکن باید هر چه زودتر در چرخه بازی قرار بگیرد تا ببینیم چه می‌شود، پرسپولیس مشکل گلزنی دارد و به یک گلزن تمام عیار نیاز دارد.

یکی از مشکلات پرسپولیس عملکرد نا امید کننده دیاباته است…

دیاباته بازیکن بدی نیست اما نشان داده که نمی‌تواند در شرایط سخت به پرسپولیس کمکی کند.

بیشتر بخوانید:

۲۵۷ ۲۵۱