به گزارش روزگارپرس به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران در ادامه مسیر حمایت از «ورزش اول کشور»، وارد مرحله جدید «استخدام ملی پوشان و قهرمانان کشتی» شد.

همراه اول که در چهار سال اخیر حامی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشور بوده و توانسته در افتخارآفرینی های جهانی و آسیایی این تیم ها مشارکت داشته باشد، اکنون با همکاری فدراسیون کشتی فرصت استخدام را برای سه قهرمان کشتی کشورمان فراهم آورده است.

«محمدرضا گرایی» دارنده مدال های طلای المپیک، طلا، نقره و برنز جهانی در کشتی فرنگی، «محمد نخودی» دارنده دو مدال نقره و یک مدال برنز جهانی و «امیرمحمد یزدانی» دارنده دو مدال نقره جهانی در کشتی آزاد، قهرمانانی هستند که با مساعدت مدیرعامل نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور به استخدام همراه اول درآمدند.

همچنین امیرمحمد یزدانی و محمد نخودی در رقابت های «کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا» که روزهای ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۳ با حضور ۲۳ کشور به میزبانی قرقیزستان برگزار شد، موفق به کسب خوش رنگ ترین مدال این دوره از رقابت ها شدند.

رییس فدراسیون کشتی طی این سال ها و در رویدادهای مختلف همواره از «همراه اول» به عنوان تنها رفیق روزهای سخت این رشته ورزشی یاد کرده است و مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه نیز همیشه حمایت از این ورزش پهلوانی با هدف کسب موفقیت های بیشتر در عرصه های ملی، جهانی و المپیک را رویکرد این اپراتور دانسته است.

اکنون نیز با توجه به رویکرد همراه اول مبنی بر «حمایت از نخبگان ورزشی و تحویل آنان به عرصه پهلوانی»، استخدام تعدادی از قهرمانان کشتی آزاد و فرنگی در این اپراتور کلید خورده است تا زمینه درخشش بیش از پیش آنان در میادین جهانی و المپیک فراهم شود.

گفتنی است همراه اول طی سال های همراهی خود با فدراسیون کشتی در قامت حامی، آیین های تقدیر و تجلیل از تیم های ملی کشتی ایران را به مناسبت های مختلف برگزار کرده و سعی داشته با اهدای جوایز ویژه به کشتی گیران افتخارآفرین میهن، پیام همراهی کامل خود را به جامعه ورزشی مخابره کند.