تیم هیات آمادگی جسمانی استان فارس با کسب هفت مدال رنگارنگ در مسابقات کلیستنیکس قهرمان کشوری انتخابی تیم ملی ۲۰۲۴ خوش درخشید.

به گزارش خبرنگار روزگار از فارس ، سرپرست هیات آمادگی جسمانی استان فارس در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات کلیستنیکس قهرمان کشوری انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۴ به میزبانی شهرستان مروردشت در استان فارس برگزار شد.

محمدجواد کشاورز با بیان اینکه این مسابقات به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم(ص) و گرامیداشت دهه فجر از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار شد،افزود: این مسابقات در چهار رشته قدرت، استقامت ، یک تکرار و فری استایل برگزار شد.

وی با اشاره به حضور ۱۳۰ ورزشکار این رشته از ۲۳ استان کشور در مسابقات،اظهار داشت: نفرات برگزیده این رویدادملی جهت حضور در تیم ملی ایران اعزامی به مسابقات کلیستنیکس استریت ورک اوت ۲۰۲۴ انتخاب خواهند شد.

سرپرست هیات آمادگی جسمانی استان فارس با تشکر از همه دست اندرکاران و همراهان از جمله سرپرست و هیات رئیسه ،کادراجرایی، کمیته کلیستنیکس و تیم داوری فدراسیون آمادگی جسمانی و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز و مروردشت که مارا در این رویداد ملی همراهی کردند، ابراز داشت: تیم استان فارس با تلاش ورزشکاران با کسب ۷ مدال شامل دو طلا و دو نقره و سه برنز توانست خوش بدرخشد که قطعا سهم خوبی را در انتخابی تیم ملی خواهد داشت.