2024/06/16 | ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ | 20:47
اخبار ویژه
تبلیغات

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل خبر داد:

بهره برداری از تعداد ۴۶ طرح تولیدی و عمرانی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

بهره برداری از تعداد ۴۶ طرح تولیدی و عمرانی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت:تعداد ۴۶ طرح تولیدی و عمرانی با اعتبار بالغ بر یک هزارو ۶۶۲ میلیارد ریال و با اشتغالزایی مستقیم ۷۸۲ نفر و اشتغالزایی غیر مستقیم ۴۳۳ نفر درهفته جهاد کشاورزی سالجاری به بهره برداری خواهد رسید. روزگار پرس| تایماز نیوز | گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل نوبخت […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت:تعداد ۴۶ طرح تولیدی و عمرانی با اعتبار بالغ بر یک هزارو ۶۶۲ میلیارد ریال و با اشتغالزایی مستقیم ۷۸۲ نفر و اشتغالزایی غیر مستقیم ۴۳۳ نفر درهفته جهاد کشاورزی سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

روزگار پرس| تایماز نیوز | گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل نوبخت اژدری با اعلام این خبر افزود: مراسم هفته جهاد کشاورزی از ۲۱ خرداد ماه لغایت ۲۷خرداد ماه برگزار خواهد شد و در طی هفت روز تعداد ۴۶ فقره از طرحهای مهم عمرانی و تولیدی به بهره برداری خواهد رسید .
این مقام مسئول افزود: تعداد ۳۲ طرح در حوزه آب و خاک با صرف ۷۲۲ میلیارد ریال اعتبار در این ایام به بهره برداری خواهد رسید که طی آن برای تعداد ۷۳۴ نفر به صورت مستقیم و برای تعداد ۳۹۵ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد .
وی ادامه داد : تعداد ۴ فقره از این طرحها در حوزه دام و طیور با صرف اعتبار ۱۶۸میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید و برای تعداد ۳۴ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد خواهد کرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی در جمع بندی سخنان خود افزود: تعداد ۳ طرح در حوضه صنایع تبدیلی و تکمیلی با اعتبار ۴۹۸ میلیارد ریال، یک فقره در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال ، ۳ طرح در حوزه تحقیقات و ترویج کشاوزری با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال، یک طرح در حوزه شرکت شهرکهای کشاورزی با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال و دو طرح در حوزه امور عشایری با صرف اعتبار ۱۴۵ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید .
وی بیان داشت : در مجموع با بهره برداری از ۴۶ طرح تولیدی و عمرانی برای ۷۸۲ نفر به صورت مستقیم و برای تعداد ۴۳۳ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد که چهار هزار و ۲۲۲ خانوار از این طرحها بهره مند خواهند شد.