2024/06/22 | ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ | 00:34
اخبار ویژه
تبلیغات

برخورد پژو ۴۰۵ و نیسان در اردبیل یک فوتی و ۲ مصدوم برجای گذاشت

برخورد پژو ۴۰۵ و نیسان در اردبیل یک فوتی و ۲ مصدوم برجای گذاشت

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از فوت یک نفر و مصدومیت ۲ نفر دیگر بر اثر حادثه برخورد پژو ۴۰۵ و نیسان در محور کوثر- سرچم خبر داد. به گزارش روزگار پرس به نقل از تایماز نیوز؛  عزیز ارشادیان ظهر ۴ خرداد با بیان این مطلب افزود: ساعت ۰۴:۵۰ پنج شنبه ۵ […]

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از فوت یک نفر و مصدومیت ۲ نفر دیگر بر اثر حادثه برخورد پژو ۴۰۵ و نیسان در محور کوثر- سرچم خبر داد.

به گزارش روزگار پرس به نقل از تایماز نیوز؛  عزیز ارشادیان ظهر ۴ خرداد با بیان این مطلب افزود: ساعت ۰۴:۵۰ پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۲؛ طی گزارش عوامل اورژانس به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری معاونت امداد و نجات استان مبنی بر  تصادف یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و نیسان، بلافاصله ۲ تیم عملیاتی به محل حادثه برای امدادرسانی اعزام شد.

وی اضافه کرد: تیم اعزامی برای این حادثه متشکل از ۴ نفر نجاتگر با ۲ دستگاه خودروی امدادی از پایگاه امداد و نجات بین شهری سرچم جمعیت هلال احمر شهرستان کوثر به محل حادثه مابین تونل ۱۰ و ۱۱ اعزام شد.

ارشادیان ادامه داد: این حادثه یک نفر فوتی و ۲ مصدوم داشت که تیم اعزامی این جمعیت پس از رهاسازی فرد فوتی، متوفی را به عوامل انتظامی حاضر در صحنه حادثه تحویل دادند.

گفتنی است، هموطنان می توانند در طول شبانه روز در مواقع اضطرار با شماره ندای امداد ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند‌.

  • منبع خبر : روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل