2023/03/27 | ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ | 00:58
اخبار ویژه
تبلیغات

مدیر منطقه اردبیل خبر داد:

چهار هزار و ۴۰۰ خودروی عمومی در استان اردبیل دو گانه سوز شد

چهار هزار و ۴۰۰ خودروی عمومی در استان اردبیل دو گانه سوز شد

سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ضمن اعلام خبر فوق افزود: از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دو گانه سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون، ۴۴۰۰ خودرو در سطح منطقه دو گانه سوز شد. به گزارش روزگار پرس به نقل از تایماز نیوز، سید حجت مدنی مدیر منطقه در این […]

سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ضمن اعلام خبر فوق افزود: از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دو گانه سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون، ۴۴۰۰ خودرو در سطح منطقه دو گانه سوز شد.

به گزارش روزگار پرس به نقل از تایماز نیوز، سید حجت مدنی مدیر منطقه در این باره گفت: تاکنون چهار هزار و ۹۳۱ دستگاه خودرو در سامانه gcr.niopdc.ir برای تبدیل به دو گانه سوز در سطح منطقه ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۴۴۰۰ خودرو دو گانه سوز شدند و ۵۳۱ دستگاه خودروی دیگر در صف تبدیل هستند.

وی با اشاره به آغاز دو گانه سوز کردن خودروهای مسافر بر اینترنتی افزود: طرح تبدیل خودروهای مسافر بر شخصی به دو گانه سوز با اولویت ماشین های پر مصرف و اعطای یارانه از ماه های قبل شروع شده است و بر اساس آن حدود ۷۵ درصد از هزینه تبدیل به صورت یارانه دولتی پرداخت می شود.

مدیر منطقه اردبیل خاطر نشان کرد: دوگانه سوز کردن خودرو یکی از راه‌های موثر در کاهش مصرف سوخت و آلودگی شناخته شده و یکی از سالم‌ترین سوخت های رایج در تمام جهان می‌باشد.

مدنی ادامه داد: برای خودروهای شامل طرح، پیامک واجد شرایط بودن استفاده از این طرح ارسال می شود و مالکان خودروها می توانند با مراجعه به سایت اشاره شده، نسبت به ثبت نام و نوبت گیری در کارگاه های مجاز تبدیل اقدام کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل