بسم الله الرحمن الرحیم

شبکه مطبوعاتی پیشگامان رسانه
آغازی بر مبنای ارتقای کیفی مطبوعات / رسانه های مکتوب ایران

پیشرفت و تحولات تکنولوژی در عرصه ها ی گوناگون زندگی بشری به طور پیوسته در حال انجام است .از تحولات اساسی که در شکل دهی نقش مهمی را ایفا می کند ،تحول در نظام اطلاع رسانی و رسانه ای است.
ورود پیام‌رسان‌های مختلف مجازی ، سایبری ،اپلیکیشن ها و…. در حوزه ارتباطات از جمله چالش ها ی جدی رسانه‌های مکتوب به شمار می روند .

از سوی دیگر هزینه ها ی بالا درفرآیند انتشار رسانه‌های مکتوب عامل مهم در عدم تناسب رقابت مطبوعات با سایر ابزارهای رسانه ای است.
اهمیت حفظ جایگاه و موجودیت رسانههای مکتوب در جمع کثیررقیبان ،صاحبان مطبوعات را برآن داشته که در جستجوی راهکارهای مختلف با حفظ کیفیت جهت کاهش هزینه باشند .
از طرفی مواجهه با تعرفه های ناهمگون در ارائه خدمات مختلف در فرایند انتشار و افزایش لحظه‌ای هزینه های مختلف همچون اجاره بهای دفترکار،تحریریه، تیم فنی ،چاپ و ملزومات چاپ ، توزیع و …. و همچنین عدم توازن درآمد و هزینه منتج به تهدیدی
جدی در بقاء رسانه های نوشتاری شده است.
با عنایت به موانع و مشکلات فوق در مسیر مطبوعات به ویژه بخش خصوصی، شبکه مطبوعاتی پیشگامان رسانه با ارائه بسته های خدماتی اقتصادی – رسانه‌ای به مطبوعات بخش خصوصی، گامی اثربخش در جهت کاهش هزینه ها و به تبع آن ساماندهی به امور مختلف به نشریات برداشته است.
این مجموعه با بکارگیری نیرو ها و مدیران متخصص و مجرب در حوزه های مختلف و ایجاد امکانات لازم و همچنین ارتباط وسیع با فعالین این حوزه توانسته خدمات متنوعی را به صاحبین امتیاز نشریات ارائه دهد به طوری که با تجمیع بسته های خدماتی می توان صفر تا صد امور رسانه‌ای را به این مجموعه واگذار کرد .

 

بسته های خدماتی
۱- تولید محتوا
۲- فنی و صفحه‌آرایی
۳- بازرگانی و ایجاد شبکه‌ سراسری نمایندگان
۴- چاپ
۵- اعلام وصول
۶- توزیع
۷- سایت خبری
۸- حضور در شبکه ها مجازی
۹- امور بیمه ای و مالیاتی
۱۰- اتاق برگزاری جلسات و نشست ها

تولید محتوا

در این بسته خدماتی با به کارگیری خبرنگاران و سردبیران مجرب در حوزه تولید محتوای رسانه ای ، محتوایی مناسب و با کیفیت لازم متناسب با زمینه نشریه شما ارائه می شود.

فنی و صفحه آرایی

محتوای ارسالی از سوی نشریه و یا آماده شده توسط مجموعه پیشگامان رسانه در این بسته خدماتی با انجام اقدامات فنی از جمله ویراستاری و صفحه آرایی در نهایت جهت تایید مدیران مسئول و پس از آن ارسال برای چاپخانه نهایی می گردد.
بازرگانی و ایجاد شبکه سراسری نمایندگان
مجموعه مطبوعاتی پیشگامان رسانه با تجربه چندین ساله در حوزه بازرگانی و اقتصاد رسانه و با شناخت نقاط قوت و ضعف این حوزه، به فراخور مجوز نشریه اقدام به ایجاد نمایندگی در سراسر کشور می نماید و با این فرآیند علاوه بر معرفی و شناسایی نشریه به جامعه هدف در سراسر کشور، پتانسیل های بالقوه درآمدزایی را فعال می سازد به گونه ای که بخش قابل توجهی از هزینه های نشریه با این بسته خدماتی پوشش داده می‌شود.

 

چاپ

امروزه آشنایی و تسلط بر بازارهای تخصصی از جمله چاپ و تعامل سازنده و عمیق با فعالین حوزه چاپ نقش مهمی در کاهش هزینه ها، افزایش کیفیت و نهایتاً انتخاب مناسب را به همراه دارد.
این مجموعه آمادگی لازم جهت انجام کلیه امور چاپی متناسب با نوع نشریه شما را دارد. چاپ افست و دیجیتال شیت و …. و با استفاده از انواع ملزومات چاپ از جمله کاغذ زینک و غیره وتهیه آن ها و در نهایت ارائه بسته اقتصادی مناسب جهت انجام چاپ نشریه از جمله تخصص های ذاتی این مجموعه است.

اعلام وصول

هر نشریه به منظور حفظ مجوز و رعایت قوانین حاکم بر مطبوعات ملزم به انجام فرآیند اعلام وصول می باشد .
پیشگامان رسانه با ارتباط روزانه و منظم با مسئولین مربوطه در معاونت مطبوعاتی این مهم را در کمترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت انجام میدهد. با چاپ منظم و اعلام وصول دقیق و پیوسته هیچ گونه آسیبی به مجوز نشریه شما در دراز مدت وارد نخواهد شد و همواره ظریب انتشارمجوز نشریه در سطح بالا و مورد تایید مراجع قانونی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار خواهد گرفت به گونه ای که مجوز شما از حمایت های قانونی دولتی مربوطه نیزبرخوردار باشد.

توزیع

یکی از حلقه های ارتباط با مخاطبان و جامعه هدف برخورداری از تیم توزیع مناسب می باشد. از طرفی وجود تعرفه های مختلف در این حوزه منتج به سردرگمی و عدم اطمینان ناشرین به عوامل توزیع است. این مجموعه با دارا بودن تیم توزیع درسطح تهران و شهرستان ها خواسته ناشر را متناسب با تیراژ و نیاز خود فراهم می آورد به گونه‌ای که با تعرفه ای اقتصادی در این زمینه نیز منجر به کاهش هزینه‌ها و حفظ کیفیت برای ناشرین می‌شود.

سایت خبری

با پیشرفت تکنولوژی های ارتباطی استفاده و به کارگیری از آنها برای رسانه امری مهم و حیاتی به شمار می رود.
سایت های خبری از جمله همراهان اصلی رسانه های مکتوب در دهه اخیر می باشد. پیشگامان رسانه در این زمینه نیز با استفاده از نیروهای متخصص آمادگی به روز رسانی سایت خبری شما را دارد و یا در صورت نیاز نشریه شما به سایت، در زمینه طراحی سایت با تعامل و ارتباط چندین ساله با طراحان سایت ها و پایگاه های خبری می تواند بسته اقتصادی مناسب با نیاز شما را ارائه دهد.

 

 

حضور در شبکه ها مجازی

همانطور که در توضیح بسته خدماتی سایت خبری عنوان شد ،بکارگیری تکنولوژی و استفاده از بستر آن جهت ارتباط موثر دو سویه و کارآمد با مخاطبان و معرفی و شناساندن برند نشریه به جامعه هدف امری اجتناب ناپذیر و مهم به شمارمی رود.
حضور در شبکه هاو پیام رسان های مجازی از جمله تلگرام و اینستاگرام از جمله خدماتی است که می تواند از طریق پیشگامان رسانه به شما ارائه گردد.
این مجموعه با بکارگیری ادمین های خبری مجرب همواره حضور شما در کانالهای تلگرامی و اینستاگرام را میسر می سازد .

امور مالیاتی و بیمه

از مهمترین و حساس‌ترین امور مالی یک نشریه تسلط بر امور مالیاتی و بیمه‌ای رسانه است به گونه ای که تعلل یا عدم آگاهی از فرایند آن منجر به جرائم شدید مالیاتی و بیمه ای می گردد .
پیشگامان رسانه با تجربه چندین ساله در حوزه مذکورمی تواند به امورمالیاتی و بیمه ای شما سامان بخشد .

اتاق برگزاری جلسات و نشست ها

اجاره فضای مناسب برای دفتر کار یکی از چالش های هزینه ای رسانه های بخش خصوصی به شمار می رود .مجموعه پیشگامان رسانه با در اختیار داشتن فضای مناسب و مکفی می تواند با هماهنگی های از پیش تعیین شده، فضای مناسب جهت برگزاری جلسات، نشست‌ها و گفتگو های مورد نیاز شما را فراهم آورد.