به گزارش خبرگزاری روزگار پرس، الناز رکابی، پرافتخارترین بانوی سنگ نوردی ایران، که با حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، موفق به راه یابی به فینال و کسب مقام چهارم شد، سر و صدایی زیادی را به پا کرد.

رکابی صبح امروز در شرایطی وارد کشور شد، که با استقبال ویژه مردم و طرفداران در فرودگاه امام رو به رو شد. الناز رکابی با گلی دور گردن و کلاهی بر سر وارد خاک ایران شد و با استقبال جمعیت قابل توجهی که ساعت ۴:۳۰ بامداد به خاطر او از نقاط مختلف تهران در فرودگاه جمع شده بودند مواجه شد تا دوباره ثابت شود مردم ایران حواسشان به بانوان قهرمانشان هست. مردم برای او تونلی درست کرده بودند و در حمایت از او شعار می دادند.در آخر خودرویی که الناز رکابی در آن بود، از گذرگاهی که مردم درست کرده بودند عبور کرد و رفت.

الناز رکابی در بدو ورود به ایران در مورد حواشی حضورش در فنیال مسابقات سئول کره جنوبی به خبرنگاران گفت: « من با صحت و سلامت کامل به ایران برگشتم. از مردم ایران به‌دلیل تشنج و نگرانی ایجادشده، عذرخواهی می‌کنم. با آرامش خاطر، سلامت کامل و طبق برنامه از پیش تعیین‌شده به ایران بازگشتم. استرس زیادی داشتم ولی تاکنون اتفاقی نیفتاده است. این‌که ۴۸ ساعت، خبری از من نبوده است، اصلاً درست نیست و ما طبق برنامه قبلی به ایران برگشتیم.»

جو فرودگاه در روز بازگشت بانوی صخره‌نورد

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴