به گزارش روز یکشنبه از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش امیر سرتیپ کیومرث حیدری با حضور در استان اصفهان و بنا به درخواست استاندار این شهر دستور احداث بیمارستان تنفسی ۱۰۰ تختخوابی این شهر را صادر کرد.

امیر سرتیپ حیدری دراین باره گفت: با توجه به شرایط رنگ بندی و خاص ویروس کرونا در کشور و خصوصا در استان اصفهان و ضرورت خدمات رسانی نیروی زمینی ارتش به ویژه در حوزه بهداشت و سلامت، برابر درخواست مسئولین این استان، بیمارستان صد تختخوابی دائمی تنفسی را ظرف مدت یک هفته برپا خواهیم کرد .

وی با بیان اینکه ماموریت ذاتی نیروی زمینی ارتش حفظ و حراست و تامین امنیت مرزهای جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد : در حال حاضر تمامی مرزهای کشور در امنیت کامل است، امروز نیروی زمینی ارتش علاوه بر ماموریت ذاتی خود، در حوزه امداد رسانی به مردم کشور،تمام ظرفیت خود را پای کار آورده است و اینگونه ولایت مداری خود را به منصه ظهور می‌رساند .

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به احداث بیمارستان های دائمی تنفسی در مناطق مختلف کشور افزود : نیروی زمینیی ارتش در این حوزه به تجارب بسیار ارزنده ای دست یافته است و در استان سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین و… با برپایی و ساخت بیمارستان های دائمی تنفسی خدمات پزشکی به مردم ارائه می‌کند.