خط اقتصادی: ظهر امروز با حضورشهردار و مدیران منطقه ۲۲ از خدمات احسان خیراتیان صفایی تقدیر و تکریم و حسین صادقی به عنوان معاون جدید خدمات شهری و محیط زیست معرفی شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲؛ در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و معرفی اجمالی از سوی علی کرم پور، معاون منابع انسانی منطقه در خصوص عمده خدمات ارزنده و شایان ذکر صفایی صحبت کرد.
در ادامه این مراسم وحید واحدی رییس واحد حراست و حسام مولایی شهردار ناحیه ۱ در خصوص ویژگیهای بارز دوران کاری معاونت سابق فنی و خدمات شهری صحبت کردند و به معاون جدید خوشامد گفتند.
در بخش دیگری از این نشست صفایی ضمن قدردانی و تشکر از همراهی صمیمانه همه همکاران و مدیران در طول دوران کاری خود در منطقه ۲۲ از آقای رحمان زاده برای مساعدت و همراهی جهت حضور در محل جدید کار خود تشکر کرد.
صفایی ضمن اشاره به پروژه های ارزنده در دست احداث منطقه ۲۲ از همکاران خود که در طول این سه سال خدمات ارزشمندی در منطقه ارائه کردند قدردانی و به صادقی معاون جدید خدمات شهری و محیط زیست خوشامد گفت و برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیق خدمات روزافزون کرد.
گفتنی است در بخش دیگری از این نشست صادقی معاون جدید خدمات شهری و محیط زیست ضمن تشکر از اعتماد دکتر رحمان زاده برای تصدی این جایگاه، به معرفی مجموعه فعالیتهای خود در منطقه ۱۳ پرداخت و برای حضور و فعالیت در منطقه ۲۲ از تمامی مدیران درخواست یاری و همراهی و برای آقای صفایی در محل کار جدیدشان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.
در ادامه این نشست رحمان زاده شهردار منطقه گفت: صفایی از همکاران قدیمی و پرتلاش بوده و خدمات ارزنده ای را پیش از فعالیت در منطقه ۲۲ از خود به یادگار گذاشته است. ایشان همواره جزو همکاران نزدیک ما و خدمات ارزشمند وی همیشه مدنظر مدیران ارشد بوده است. تغییر و جابجایی ایشان اثری بر روی رفاقت و دوستی دیرینه ما نخواهد داشت. ایشان در حوزه پسماند خدمات ارزنده ای انجام داده است که ماندگار خواهد بود و این از ویژگیهای ارزشمند یک مدیر است که خدماتی ماندگار را به یادگار بگذارد.
رحمان زاده از جمله وظایف مهم صادقی در دوره مسئولیتش در منطقه ۲۲ را تلاش شبانه روزی و پیگیری موضوع برف روبی … ذکر کرد.
شهردار منطقه ۲۲ در بخش دیگری از سخنان خود به خدمات ارزنده صادقی در منطقه ۱۳ و دیگر مناطق اشاره کرد وگفت : سابقه درخشان و خدمات ارزنده صادقی سبب شد تا برای انجام وظیفه در جایگاه معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ دعوت شوند.
حسین صادقی با مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی کشاورزی گیاه پزشکی و کارشناسی ارشد آموزش محیط زیست از سال ۱۳۷۶ تا کنون در مناطق ۲،۱۷،۴، ۶،۲۱ و ۱۳ در حوزه های مختلف معاونت خدمات شهری و محیط زیست فعالیت داشته و آخرین سمت ایشان به عنوان رئیس اداره فضای سبز و جانشین حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست در منطقه ۱۳ بوده است.
شهردار منطقه ۲۲ در پایان این مراسم از سالها زحمات صفایی در جایگاه معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ با تقدیم هدایایی قدردانی و تشکر کرد و از خداوند برای هر دو فرد که از مدیران موفق خدمات شهری شهر تهران هستند از خداوند ‌موفقیت و توفیق روزافزون درخواست کرد و حکم انتصاب حسین صادقی را به عنوان معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ به وی تقدیم کرد.