در طول تاریخ پرفراز و نشیب کشورمان همواره ازموهبت حضور مردانی پاکباخته و حماسه آفرین برخوردار بوده‌ایم که زندگی، خدمات ارزشمند و شهادتشان الگوی افراد جامعه بوده است. مردان بزرگی که شهادت را معراج تعالی روح می دانند و بی هیچ ترس و واهمه ای به دل دشمن می تازند.

سردار سلیمانی در شمار برترین نمونه این انسان های شریف بود که سال‌ها با اراده ای استوار و ایمانی قوی با سربلندی زندگی و مبارزه کرد و با افتخار و عزت جان خود را فدای آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و امنیت و آرامش ملت عزیز ایران کرد.

عزم همه هموطنان برای برگزاری با شکوه مراسم سالگرد این سردار بزرگ و زنده نگه داشتن خاطره مجاهدت های او بیانگر تاثیر عمیقی است که شخصیت برجسته او و خدمات و تلاش های ارزنده اش در روح و جان ایرانیان باقی گذاشته است.

در جزیره کیش نیز با مشارکت همدلانه اقشار مختلف مردم مراسم گرامی داشت سالروز شهادت سردار سلیمانی با شکوه برگزار خواهد شد.

برنامه های فرهنگی متنوعی نیز برای ترویج افکار و منش این شهید وارسته در بین نسل جوان و آینده ساز کشور اجرا می شود.

گرچه فقدان این سردار رشید و فداکار بسیار تلخ است ولی بی تردید هموطنان ما ادامه دهنده راه این شهید در مبارزه با ایادی استکبار بوده و می کوشند با پیروزی نهایی خود کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ کرده و حافظ آرمان های شهدا باشند.

غلامحسین مظفری

رییس هیات مدیره و مدیر عامل