سنگین وزن تیم ملی کشتی فرنگی ایران با تاکید بر اینکه هدفی جز کسب مدال طلا در مسابقات جهانی صربستان ندارد، گفت: کسب طلای جهان با شکست لوپز لذت بیشتری دارد.

امین میرزازاده در گفتگو با روزگار پرس، درباره شرایط خود در آستانه حضور در رقابتهای رنکینگ قرقیزستان، اظهار کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم هم من و هم سایر بچه‌ها بتوانیم نتایج درخشانی را در این مسابقات کسب کنیم و جایگاه مان را در رنکینگ برای مسابقات قهرمانی جهان ارتقاء بدهیم.

دارنده مدال نقره بزرگسالان جهان و طلای امیدهای جهان، افزود: تمام تلاشم را می‌کنم تا نماینده شایسته‌ای برای کشورم باشم و بتوانم مدال نقره سال گذشته جهان را به مدال طلا تبدیل کنم.

تماشا کنید: 

ویدئو/ رنگرز و ۳ ملی‌پوش فرنگی پیش از مسابقات قرقیزستان چه گفتند؟

وی درباره برنامه هایش برای حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس، گفت: گام به گام پیش می‌روم، ابتدا هدفم کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی جهان و همچنین کسب سهمیه المپیک است. بعد از آن برای المپیک پاریس و کسب بهترین نتیجه در المپیک برنامه‌ریزی می‌کنم.

میرزازاده درباره اعلام آمادگی میخاین لوپز کوبایی برای کسب پنجمین طلای المپیک و تبدیل شدن به پرافتخارترین کشتی‌گیر جهان، گفت: هر چه رقابت سخت‌تر باشد و رقبا بزرگتر باشند کسب مدال طلای جهان شیرینی خاص تری دارد و بیشتر می‌چسبد. حضور ایشان هم به عنوان کسی که ۴ طلای المپیک دارد قطعا سطح کیفی مسابقات سنگین وزن در المپیک را بالاتر می برد و به مدال طلا رسیدن در حضور لوپز شیرینی خاصی دارد. امیدوارم لذت آن را بچشم.

سنگین وزن تیم ملی کشتی فرنگی درباره اینکه آیا به پیروزی مقابل لوپز ۴۲ ساله در المپیک پاریس فکر می‌کند یا خیر، گفت: قطعا. من روبروی هر حریفی که قرار می‌گیرم سعی می‌کنم بهترین عملکرد خودم را داشته باشم و به پیروزی برسم.

انتهای پیام