مشهد پایگاه خبری روزگار-آیین افتتاح و بهره برداری از پنجمین جایگاه عرضه سوخت در شهرستان سرخس با حضور مسئولین منطقه و شهرستان برگزار گردید.

مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی در این باره به خبرنگار ما گفت : مجتمع خدمات  رفاهی مفتخر و جایگاه اختصاصی ۶۰۵ در شهرستان سرخس با مساحت ۸هزارو۶۴۷ متر مربع با دومخزن نفتگاز و یک مخزن بنزین با حجم  ۴۸هزارو ۶۰۰ لیترواشتغال زدایی مستقیم برای ۶ نفر افتتاح گردید که وجود این جایگاه موجب رفاه بیشتر همشهریان و مجاوران مشهد الرضا علیه السلام می شود.

سید جعفر قائمی طلب افزود: این جایگاه پنجمین جایگاه سرخس است که با ۴ سکو که ۲ سکوی آن بنزین و ۲ سکوی دیگر نفتگاز است و با ۱۴ نازل که ۶ نازل بنزین و ۸ نازل نفتگاز به بهره برداری رسیده است .

وی ادامه داد: یک جایگاه Cng دیگر در شهرستان موافقت اصولی گرفته است و یک جایگاه دیگر سوخت مایع در ابتدای محور سرخس- صالح آباد به نام جاودانی در حال اخذ مجوز می باشد.

قائمی طلب یاد آور شد: جایگاه آل مراد در شهرستان نیشابور نیزبا ۲ سکوی بنزین و ۲ سکوی گاز و خدمات رفاهی در دهه مبارک فجر با حضور استاندار خراسان رضوی و نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی و مسئولین ذیربط به بهره برداری رسیده است .