مشهد پایگاه خبری روزگار-جایگاه فرآورده نفتی آل مراد در محور مشهد به نیشابور با حضور استاندار خراسان رضوی ، نماینده شهرستان نیشابور در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار زبرخان ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی و مقامات استانی و محلی افتتاح شد.

مدیر منطقه خراسان رضوی  در این مراسم گفت : با توجه به نقش جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی و سی ان جی در خدمت رسانی مطللوب به مردم و کاهش ترافیک جایگاهها و صرفه جویی سوخت و با توجه به اشتغال زایی جایگاههای سوخت و احداث جایگاهها در کلان شهر مشهد و شهرستانهای تابعه در اولویت اقدامات قرا گرفته است،

علی اصغر اصغری افزود: موافقت اصولی احداث ۴۶ جایگاه اعم از سی ان جی و فرآورده های نفتی در سطح منطقه خراسان رضوی صادر شده است. که  در حال احداث میباشند  ، با راه اندازی این جایگاهها حداقل ۴۵۰ نفر بطور مستقیم مشغول  به کار خواهد شد.

وی ادامه داد  : در دهه مبارک فجر امسال ضمن بهره برداری از ۳ باب جایگاه فرآورده نفتی در شهرستانهای مشهد ، سرخس و زبرخان ، ۳ باب جایگاه دیگر نیز تا پایان سال به چرخه خدمت رسانی اضافه خواهد شد.

مدیر منطقه یاد آور شد :با توجه به حضور زائران و مسافرین عزیز در استان خصوصا مشهد مقدس افزایش جایگاهها به منظور افزایش رفاه عمومی و کاهش ترافیک در اولویت منطقه قرار دارد.