معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز از دستگیری یک مامور قلابی در شهرستان نظرآباد خبر داد و گفت: در بازرسی ماموران از خودرو متهم تعدادی لباس نظامی، تجهیزات و بی سیم تقلبی کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری روزگار، سرهنگ بیژن جنتی روز چهارشنبه ۲۷ بهمن در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر بیان کرد: ماموران کلانتری ۱۱ مرکزی نظرآباد در حین گشت زنی در سطح حوزه به سرنشین یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ که به طرز مشکوکی در حال بررسی محیط بود مشکوک و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: مامورن قصد نزدیک شدن به متهم را داشتند که وی به محض مشاهده ماموران از خودرو پیاده شده و قصد فرار داشت اما با هوشیاری و سرعت عمل ماموران دستگیر و خودرو اش توقیف شد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان اظهار کرد: در بازرسی اولیه از خودرو متهم، یک دست لباس نظامی، تعدادی تجهیزات نظامی و یک بیسیم قلابی کشف شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات اولیه صورت گرفته از سوی ماموران کلانتری مشخص شد این متهم در زمینه سرقت تحت عنوان مامور فعالیت می کند که در این خصوص پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان ارسال شد.

سرهنگ جنتی در پایان با بیان اینکه شهروندان باید در مواجهه با افراد شخصی که خود را مامور پلیس معرفی می کنند درخواست کارت شناسایی و حکم ماموریت کنند، خاطرنشان کرد: در صورت امتناع افراد از ارائه کارت شناسایی و حکم ماموریت، شهروندان می توانند با شماره های ۱۱۰ و ۱۹۷ تماس گرفته و پلیس را درجریان کار قرار دهند.