2023/10/03 | ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ | 06:40
اخبار ویژه
تبلیغات

برگزاری دوره‌های توان افزایی در مسیر آماده سازی امدادگران

برگزاری دوره‌های توان افزایی در مسیر آماده سازی امدادگران

معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: برگزاری دوره‌های توان افزایی یکی از برنامه‌های بسیار مهم و مستمر برای نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر است که باعث ارتقای توان جسمی و روحی آن ها می شود. به گزارش روزگار پرس به نقل از تایمازنیوز، عزیز ارشادیان شامگاه ۸ خرداد در حاشیه برگزاری دوره […]

معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: برگزاری دوره‌های توان افزایی یکی از برنامه‌های بسیار مهم و مستمر برای نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر است که باعث ارتقای توان جسمی و روحی آن ها می شود.

به گزارش روزگار پرس به نقل از تایمازنیوز، عزیز ارشادیان شامگاه ۸ خرداد در حاشیه برگزاری دوره توان افزایی تیم های عملیاتی استان، افزود: این دوره با حضور ۱۲۰ نفر از امدادگران شهرستان های استان با هدف افزایش آمادگی جسمانی و مهارت های امدادی و عملیاتی در محل مجتمع تفریحی فندقلو به مدت ۲ روز برگزار و آموزش ها، جلسات و دوره همی های تخصصی در حوزه امداد نجات برای شرکت کنندگان ارائه شد.
وی اضافه کرد: آموزش عملی و مهارتی امدادگران در راستای مسئولیت تیم های عملیاتی باعث ارتقاء بهبود توان انجام کار گروهی، تقویت نقاط قوت، شناسایی و رفع نقاط ضعف، افزایش اثربخشی و سرعت عمل پاسخگویی نجاتگران در حوادث و سوانح مختلف می‌شود.

به گفته معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل در این دوره توان افزایی امدادگران ضمن بروزرسانی آموخته‌ها، نقاط ضعف خود را برای خدمت رسانی بهتر و پاسخگویی مناسب در حوادث نیز رفع کردند.
ارشادیان اضافه کرد: تمرین توان افزایی پیمایش مسیر جنگلی به مسافت نزدیک ۳۰ کیلومتر از جنگل های فندقلو تا منطقه گیلده انجام و در حاشیه برگزاری این برنامه توان افزایی مباحث آموزشی و ورزشی، برگزاری مسابقات والیبال نیز برای امدادگران طراحی شده بود.

  • منبع خبر : روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل